راهنما

 

◊ قبل از نصب برنامه جهت فعال سازی شماره سریال نرم افزار و دریافت مجوز استفاده و نام کاربری و کلمه عبور مراحل ذیل را انجام دهید :
مرحله 1 :
به سایت https://www.eset.im/register مراجعه نمایید.اگر این سایت برای شما باز نشد مشکل از سمت اینترنت شماست و باید با بخش پشتیبانی اینترنت خود تماس بگیرید تا مشکل شما را حل کنند.
شما می توانید در صورت تمایل با بخش پشتیبانی شرکت تماس بگیرید تا محصول شما را برایتان ثبت کنند.
دقت کنید به دلیل ناآگاهی برخی کاربران و وارد کردن شماره سریال در سایت های غیر معتبر، این شماره سریال توسط افراد سودجو حک شده و قبل از شما فعال می شود.شماره سریال خود را تحت هیچ شرایطی در سایت های فارسی زبان و غیر معتبر وارد نکنید.
مرحله 2 :
لطفا تمام اطلاعات درخواست شده و شماره سریال خود را با دقت و به صورت صحیح وارد نمایید. دقت کنید فیلدهای * دار باید حتما کامل و صحیح پر شود.شماره سریال به بزرگ و یا کوچک بودن حروف حساس نیست. در صورتیکه شماره سریال شما کاراکتر خط تیره (-) دارد حتما وارد کنید.
پس از وارد کردن اطلاعات به طور کامل شما باید کد امنیتی مشاهده شده در قسمت Security Code را حتما وارد کنید. این کد امنیتی مطابق ( تصویر شماره 2 ) متشکل از حروف، دارای دو بخش است.هر بخش 6 حرف دارد که این دو بخش با یک فاصله (space) از هم جدا شده است. در صورتیکه کد امنیتی برای شما ناخوانا بود و قادر به تشخیص حروف نبودید می توانید با کلیک روی کد امنیتی را تغییر دهید. قبل از وارد کردن کد امنیتی دکمه submit فعال نخواهد بود.
تمام فیلدهایی که در ( تصویر شماره 1 ) با کادر قرمز رنگ مشخص شده باید پر شود.

(تصویر شماره 1)(تصویر شماره 2)
مرحله 3 :
پس از انجام مراحل بالا، روی دکمه submit کلیک کنید.درصورتیکه اطلاعات وارد شده صحیح و کامل باشد همان لحظه لایسنس شما فعال شده و تاریخ استفاده از لایسنس آغاز می شود.نام کاربری و کلمه عبور در این صفحه به شما نمایش داده می شود و یک نسخه از آن هم برای آدرس ایمیل وارد شده در زمان ثبت محصول ارسال خواهد شد.
اگر ثبت محصول با موفقیت انجام نشود خطایی به شما نمایش داده خواهد شد.متن خطاهای نمایش داده شده یکی از موارد ذیل می باشد:

◊ Please supply a valid email address. : آدرس ایمیل وارد شده معتبر نمی باشد
◊ fill out field that marked with *. : تمام فیلدهای * دار را پر کنید
◊ This serial number is invalid. : سریال وارد شده معتبر نمی باشد
◊ This serial number was registered. : این سریال قبلا فعال شده است.
◊ The Security Code does not match the image. : کدامنیتی وارد شده با تصویر یکسان نمی باشد
◊ There was an error while registering . Please try later. : در ثبت محصول خطایی رخ داده است.لطفا مدتی بعد مجددا امتحان کنید:: پشتیبانی محصولات به صورت 24 ساعته از طریق شماره تماس 0214786 انجام می پذیرد.
:: لطفا در صورت داشتن هرگونه سوال پشتیبانی یا فروش برای ما تیکت ارسال کرده و یا با شماره 0214786 تماس حاصل نمایید.
:: پاسخ سوالات شما در اسرع وقت در قسمت سوالات پشتیبانی قرار داده خواهد شد و یا با شما تماس گرفته می شود.

 

 

 


دارنده گواهینامه احترام به حقوق مصرف کننده ISO 10002:2009
گواهینامه مدیریت ارتباط با مشتریان Oxford Universal Academy
هدف ما : توجه و احترام به حقوق مصرف کننده، ارائه خدمات با بالاترین کیفیت ممکن، پاسخگویی سریع و فرهنگ سازی استفاده از نرم افزارهای مجازو اصلی می باشد.
همکاران ما : ما معتقدیم مسیر موفقی که تابحال پیموده ایم بدون همکاری شرکای تجاری به سادگی محقق نمی گشت.همکاران ارزشمندی که در تامین رضایت مشتریان ما نقش بسزایی دارند.
شرکت فرایند شبکه خاورمیانه در سال 1378 بعنوان یک شرکت پیشرو در حوزه صنعت IT با هدف ایجاد بستری مناسب و بازاری نوین و هماهنگ در زمینه نرم افزارهای اورجینال(تخصصی و عمومی) تاسیس گردید. این شرکت بعنوان اولین مجری طرح امنیت نرم افزار و معتبرترین وارد کننده محصولات نرم افزاری کمپانی های معتبر جهان در خدمت جامعه انفورماتیک کشور می باشد. این شرکت با دقت و حساسیت ویژه ای که در انتخاب محصولات تاکنون داشته، همواره سعی می نماید که خوشنامترین محصولات جهانی را تهیه و مطابق با سلایق و نیاز مصرف کنندگان عرضه نماید.هم اکنون شرکت فرایند شبکه خاورمیانه محصولات خود را با قیمتهای رقابتی و پشتیبانی مستمر به مشتریان خود عرضه می نماید. این شرکت با دارا بودن دفاتر نمایندگی در کلیه استانهای ایران اسلامی و ارتباط تجاری با صدها فروشگاه معتبر در سراسر کشور، سعی در تامین نیازهای کاربران را دارد. توجه و احترام به حقوق مصرف کننده، ارائه خدمات با بالاترین کیفیت، پاسخگویی سریع و اهمیت به رشد اقتصادی در کشور، فرهنگ سازی و تربیت نیروهای متخصص از جمله خدمات ارائه شده توسط این شرکت می باشد.